Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

close

SP-RDEW

Uus toode

Spider geel Rainbow Dew

10,00€

Rohkem infot

Kirjeldus

Selles „ämblikuniidi“-laadses geelis säravad ja helendavad imetillukesed opaalitükikesed. Läbipaistvas geelis on nagu pisikesed pisarad mis helgivad mitmekesistes toonides. Tänu geeli venivusele on võimalik saavutada täpseid/sirgeid liine milles võib märgata helmeste sädemeid.

Värviline geel mille eripäraks on venivate niidikeste moodustamine tänu millele on võimalik saavutada ideaalsed sirged liinid. Kiirelt teostatav täpne graafika. Teda tuleb kanda top-geelile mis on eelnevalt 10 sekundi jooksul LED lambi all kinnistatud. See meetod sobib suurepäraselt ka küünedisainile kus kasutatakse teravnurkseid figuure. Peale Spider-geeli kasutamist ei pea teda enam millegagi täiendavalt katma.

Spider-geeli võib kanda ka märjale top-geelile. Selle tehnikaga saavutatakse küüne ühtlane ja sile pind peale lambi all kuivatamist. Paigutades „ämblikuniidi“ märjale top-geeleile saab luua kaunilt kumeraid liine. Selle tehnikaga tuleb kiiremini toimetada sest vastasel juhul, märja top-geeli sees, lähevad „ämblikuniidid“ laiali.

Reviews

Reviews

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Spider geel Rainbow Dew

Spider geel Rainbow Dew

Samas kategoorias on veel 14 toodet :

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Spider geel