Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

close

Hetkel ei ole saadaval

ED-SP

Uus toode

Sinu päev

150,00€

Rohkem infot

Kirjeldus

УВKas oled mõelnud, et sooviksid pisut personaalsemat lähenemist küünetehnikute koolitustel? Oled sa tundnud end grupis nõrgima lülina või ka osava omandajana kes vajaks ja suudaks enamat aga koolitaja tempo on grupi keskmise järele seatud? On sul oskusi, mis vajavad lihvimist või meeldetuletamist? Kui tundsid end siin ära, siis meil on sulle hea uudis!

Viis Ilusalongi koolitajad on valmis sinuga tegelema individuaalselt ja käsitlema neid teemasid ja oskusi mille arendamist just sina vajad. Ära oota, võta meiega ühendust, esita oma teemad ning leiame ühise aja, et muuta see kogemus tõeliselt väärtuslikuks SINU päevaks!

Tegemist on personaalse koolituspäevaga mille sisu ja programmi saate ise kokku panna. Koondage oma küsimused ja teemad millega on soov süvitsi minna.

Märksõnadena mõned teemad mida saab ja võib käsitleda:

-        viilimistehnikad

-        uus küünekuju (mandel, paip, vene mandel, stiletto jne)

-        töö geeliga

-        lakkimine

-        puuriga viilimine

-        küüne püsivusega seotud teemad

-        disainid ja dekoreerimistehnikad

-        jms

Tegemist on personaalse koolitusega ühele inimesele kuid pakume näiteks ka võimalust ühe salongi kolleegidest moodustada väike grupike, ehk siis te võite ise oma personaalse väikese grupi kokku panna. Koolitatav tuleb koolitusele oma modelliga. Koolitusvahendid on koolitaja poolt. Viis Ilusalongi koolitajatel on pikaajaline praktilise töö ja kursuste läbiviimise kogemus seega ka kompetents juhendada ja vastata tekkinud küsimustele.

Aeg ja koht: Ühiselt leitav sobiv aeg koolitajaga ajavahemikus 10:00-16:00, kokkuleppel ka nädalavahetusel  Tallinnas Priisle tee 10/7 Viis Ilusalongi koolitusruumis

Koolituskeel: eesti- ja venekeeles

Maksumus:  150€

Koolitaja: Katrin Kiipus, Triinu Tõnisson

Tasudes koolitusesummat olete automaatselt registreerunud koolitusele.  

Reviews

Reviews

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Sinu päev

Sinu päev

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Home