Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

close

Hetkel ei ole saadaval

KPK-RU

Uus toode

Küünte paigaldus geeliga koolitus (ettemaks)

30,00€

Rohkem infot

Kirjeldus

Oled jõudnud oma elus punkti kus tunned vajadust uute oskuste ja väljakutsete järele?

Kas oled väsinud tööst mis ei paku rahuldust, kus puudub eduelamus ning positiivsed emotsioonid? Siin on sinu võimalus muutusteks, õpi küünetehnikuks!

Omandad professionaalsed oskused maniküüri, geelküünte paigaldamise ja hilisemate hooldusvõtete tarvis ning lihvid neid koolitaja personaalse juhendamise all. Omandad kolme enamlevinud küünekuju modelleerimise oskused ja kõik kaasneva selleks, et teha seda tööd parimal tasemel. 

Kursus võimaldab saavutada professionaalsed oskused geelküünte paigaldamises. Iga koolitatav saab individuaalse väljaõppe ja personaalse juhendamise. Viis Ilusalongi koolitajatel on pikaajaline praktilise töö ja kursuste läbiviimise kogemus. Viis Ilusalongi koolitused on kõrgetasemelised, mis lisavad koolituse läbinule väärtust tehnikuna.

Planeeritava koolituse orienteeruv ajakava on järgmine:

Esimene päev 10.30-14.00. Teemad - hügieen ja töökoha ergonoomika, desinfitseerimine, töömaterjalidega tutvumine.

Teine päev 10.00-17.00. Teemad – Küüne struktuur ja ehitus, maniküüri põhimõtted, eripärad töös geelidega, geellakkidega töö, UV-laki pealekandmine ja maha võtmine (ühel küünel).

Kolmas päev 10.00-17.00. Teemad – küünte modelleerimine, salongistiilis lühike kandiline ja ovaal. Modell tuleb kella 10.30 ks. 

Neljas päev 10.00-17.00. Teemad -  Mandli kuju modelleerimine. Modell tuleb kella 10 ks.

Viies koolituspäev on alles kahe nädala pärast 10.00-17.00. Teemad – küünehooldus. Modell tuleb  kella 10.30 ks. Üks hooldustöö tuleb teha modellile kes on teise tehniku klient, see modell on vaja endal leida.  

Kuues päev 10.00-17.00. Teemad – Kasutada seda modelli kellega tegid alguses tööd, on möödunud kaks nädalat ja on aeg teha hooldus. Esile kerkivad esmase töö vead, kõik vaadatakse üle, analüüsitakse ja tehakse järeldused edasiste vigade vältimiseks. Teostatakse täielik hooldus.

Seitsmes päev 10.00-17.00. Teemad – hooldus teisele modellile kellel on ka esmasest tööst kaks nädalat möödas. Samuti käsitletakse läbi kõik esmase töö vead, analüüsitakse, tehakse järeldused edasiste vigade vältimiseks. Teostatakse täielik hooldus.

Tasudes ettemaks 30€ olete automaatselt registreerunud koolitusele. 

Kuupäevad: 15-18.10; 30-31.10; 01.11

Koht: Tallinnas Priisle tee 10/7 Viis Ilusalongi koolitusruumis 

Koolituskeel: Vene (grupi suurus maksimaalselt neli inimest)

Maksumus: 700€ 

Stardikomplekt väärtusega üle 300 Euro hinna sees!

Koolitaja: Katrin Kiipus

Data sheet

Data sheet

Время и место Priisle tee 10/7
Язык обучения: vene ja eesti
Стоимость: 450€
Преподаватель: Ksenia Jevdokimova

Reviews

Reviews

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Küünte paigaldus geeliga koolitus (ettemaks)

Küünte paigaldus geeliga koolitus (ettemaks)

Samas kategoorias on veel 30 toodet :

Home